yeah, i know, i forgot #3…anyway. lets talk about trash, shall we? I bought the wreath at the thrift store for $2.00. I bought the Chanukah gelt (and candy canes, they pick) for my art students to eat, but i ask they leave their trash with me because…geez, how often do you see GOLD tinfoil?!…
